Rejsy tropikalne (Tajlandia, Karaiby, Seszele, Malediwy, Belize…)

Egzotyka w żeglarskim wydaniu

talar sistersEgzotyka – słowo, które ma w sobie niezwykłą siłę. Inspiruje, fascynuje, przyciąga.

Nas też. Dlatego wśród organizowanych przez nas rejsów znaleźć można
również rejsy egzotyczne. Zabiorą one Państwa w te regiony świata,
które fascynują odmiennym klimatem i kulturą.
Miejsca, gdzie nad brzegami rosną niespotykane, budzące zachwyt odmiany roślin,
gdzie w misterną mozaikę układają się klify, rafy koralowe, skały i plaże.


Przejrzyste lazurowo-błękitne morze, kokosowe palmy, kwiaty hibiskusa – to wszystko sprawia, że krajobraz wydaje się pochodzić z najpiękniej opowiedzianej bajki.

I w taką bajkę pragniemy Państwa zabrać. Popłynąć tam, gdzie piękno nabiera nowego wymiaru. Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Karaibskie, Kuba, Seszele, Malediwy, Tajlandia, Wyspy Galapagos… Miejsc na naszej żeglarskiej mapie jest naprawdę wiele. I każde znamy na tyle dobrze, by wiedzieć, w jakie zakątki Państwa porwać, by wyprawa była niezapomniana. Organizując rejsy egzotyczne, wybieramy miejsca, które łączą w sobie nieprzeciętne walory krajobrazowe z licznymi atrakcjami na lądzie. Zatrzymujemy się w miejscach, ....które zachwycają bogactwem kulturowym, oraz które są rajem dla miłośników nurkowania. Każde miejsce odkrywamy z różnych stron, wydobywając piękno zamknięte zarówno w świecie podwodnym, jak i na lądzie.

Jeśli i Państwa interesuje egzotyka w żeglarskim wydaniu, z przyjemnością ją dla Was kompleksowo zorganizujemy: począwszy od rezerwacji biletów lotniczych, a skończywszy na zaplanowaniu zwiedzania lądowego bogactwa.

Z nami zawsze bezpiecznie, fachowo, miło i przyjemnie!

ZAPRASZAMY!


Aktualny harmonogram rejsów TROPIKALNYCH => zapraszamy => tutaj

Talar Jachting

Od lat zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem rejsów i kursów żeglarskich po morzach - na przeróżnych akwenach świata. Pomagamy w organizacji czasu wolnego pod żaglami, przeprowadzamy jachty, szkolimy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Uczymy manewrować, nawigować, pośredniczymy w czarterowaniu jachtów, doradzamy...

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

info@talar-jachting.pl

gosia@talar-jachting.pl

+48 606 715 125