Czartery Last Minute

Czartery last minute dla CIEBIE!

czarter last minuteKto powiedział, że wakacje planowane na ostatnią chwilę mają być katastrofą? My znamy doskonały pomysł, aby nią nie były. Co więcej, aby stworzyły naszym klientom przestrzeń idealną do wypoczynku, nieograniczoną wręcz, pełną niezapomnianych wrażeń, estetycznych uniesień, piękna zaklętego w cudzie Natury.

Nasz pomysł? Czarter last minute.

Brzmi banalnie? No właśnie, że nie. Wszyscy dziś organizują last minute dla tych, którzy z różnych powodów na ostatnią chwilę planują wypoczynek. I my też do tych „wszystkich” się dołączamy. Jednak to, co proponujemy jest już tylko dla wybranych. Tych, dla których to właśnie żeglarstwo jest pasją, inspiracją, sposobem na odpoczynek i ucieczkę od szarej rzeczywistości.

Setki propozycji, a co za tym idzie – setki wolnych jachtów, które czekają by zabrać Państwa w niezapomnianą przygodę. Belgia, Chorwacja, Włochy, Grecja, Norwegia – i wiele innych zakątków niezmierzonych wód gotowe są otworzyć przed Państwem swoją przestrzeń. Oferowane przez nas czartery last minute to propozycje skierowane do klientów o różnych oczekiwaniach i preferencjach. W ofercie znajdują się zarówno żaglówki, jak i motorówki dedykowane załogom o różnych wielkościach.

Każda z tych propozycji pochodzi od zaufanej firmy czarterowej. Mamy pewność, że naszym klientom oferujemy doskonałe warunki, nie odbiegające niczym od propozycji we wcześniej zaplanowanych terminach. Wiemy, że oferujemy jachty bezpieczne i profesjonalnie wyposażone. Jachty gwarantujące komfort żeglowania pod każdym względem.

Talar Jachting

Od lat zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem rejsów i kursów żeglarskich po morzach - na przeróżnych akwenach świata. Pomagamy w organizacji czasu wolnego pod żaglami, przeprowadzamy jachty, szkolimy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Uczymy manewrować, nawigować, pośredniczymy w czarterowaniu jachtów, doradzamy...

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

info@talar-jachting.pl

gosia@talar-jachting.pl

+48 606 715 125