Ubezpieczenia

Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi.

Jako agenci firmy Allianz – wystawiamy polisy ubezpieczeniowe Globtrotter. Trzeba pamiętać, iż będąc na jachcie, jesteśmy ubezpieczeni, ale schodząc z niego – już nie. Stąd tak ważne jest, aby wykupić ubezpieczenie od kosztów leczenia za granicą, od następstw nieszczęśliwych wypadków i od odpowiedzialności cywilnej na czas naszego żeglarskiego urlopu. Oferujemy również ubezpieczenia od rezygnacji z wyjazdu.

Ponadto nawiązaliśmy kontakt z Pantaenius, firmą przodującą w Europie w ubezpieczeniach żeglarskich, od czterdziestu lat oferującą ubezpieczenia jachtów na całym świecie, a także ubezpieczenia skipperów, ubezpieczenia kaucji, a więc produkty coraz częściej nas interesujące.

Czarterujemy jachty i płacimy wysokie kaucje. Dzięki ubezpieczeniu Kaucja Plus otrzymamy całkowity bądź częściowy zwrot zatrzymanej kaucji.

Czarterujemy jachty i nawet nie zdajemy sobie sprawy, iż będąc kapitanem – odpowiadamy całym swoim majątkiem za wszystkie szkody spowodowane osobom trzecim. W ramach ubezpieczenia OC Skippera – możemy wspomóc zarówno zawodowych jak niezawodowych kapitanów, zaś w ramach ubezpieczenia czarteru – możemy ochronić kompleksowo cały wyjazd.

Pamiętajmy, iż wszystko jest w porządku, dopóki nikomu nic się nie dzieję.

Warto się ubezpieczyć!

  • Ubezpieczenia od kosztów leczenia za granicą KL i NW Allianz
  • Ubezpieczenia Czarteru Pantaenius
  • Ubezpieczenie OC Skippera Pantaenius
  • Ubezpieczenie Kaucja Plus Pantaenius

Talar Jachting

Od lat zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem rejsów i kursów żeglarskich po morzach - na przeróżnych akwenach świata. Pomagamy w organizacji czasu wolnego pod żaglami, przeprowadzamy jachty, szkolimy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Uczymy manewrować, nawigować, pośredniczymy w czarterowaniu jachtów, doradzamy...

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

info@talar-jachting.pl

gosia@talar-jachting.pl

+48 606 715 125