Rejsy z dziećmi

Rejsy z dziećmi

rejsy z dziećmiŻeglowanie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych. Nie tylko oni mogą odkrywać radość z przemierzania mil i podziwiania widoków rozciągających się za burtami. Wiemy o tym doskonale i dlatego oferujemy Państwu niezapomniane rejsy z dziećmi. Rejsy, które doskonale oddają charakter wymarzonego rodzinnego wypoczynku.

Każdy oferowany przez nas rejs dedykowany rodzinom z dziećmi dostosowany jest do ich indywidualnych potrzeb i to one są fundamentem szczegółowego planowania. Za każdym razem przyświeca nam jedna zasada – nie może być nudno. Wiemy doskonale, że dzieci krócej niż dorośli zachwycają się tym, co nowego je otacza. IMG_20151129_151656063Dlatego staramy się rejsy urozmaicać, pokazując podczas nich to, co w żeglowaniu najpiękniejsze i najcenniejsze.

Czerpiemy radość z dzielenia się z dziećmi tym, co nas samych interesuje. Razem z nami wykonują podstawowe czynności, jak stawianie żagli, sterowanie czy obserwacje. I zawsze widzimy w ich oczach radość i fascynację. Dla nich to coś wielkiego. Dla nas też. A gdy czas obowiązków dobiegnie końca, staramy się nagrodzić za ich zaangażowanie zabawą. Organizujemy dla nich jazdy pontonem, morskie opowieści przy gitarze czy noc pod gwiaździstym niebem.

Od lat organizujemy niezapomniane rejsy z dziećmi. I od lat utwierdzamy się w przekonaniu, że nie tylko wspaniale się bawią i rozwijają, ale też integrują rodzinę. Dlatego i Państwa serdecznie zapraszamy na jeden z takich rejsów. Zapraszamy na rodzinną przygodę, nad której komfortem i bezpieczeństwem czuwamy w każdej sekundzie.

Talar Jachting

Od lat zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem rejsów i kursów żeglarskich po morzach - na przeróżnych akwenach świata. Pomagamy w organizacji czasu wolnego pod żaglami, przeprowadzamy jachty, szkolimy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Uczymy manewrować, nawigować, pośredniczymy w czarterowaniu jachtów, doradzamy...

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

info@talar-jachting.pl

gosia@talar-jachting.pl

+48 606 715 125