Grecja 2017 – rejsy szkoleniowe / rodzinne – Cyklady, Dodekanez, Kreta

Kody rejsów: GR => A – C, J – Q

Zaokrętowanie: pierwszego dnia rejsu, godzina 1700
Wyokrętowanie: ostatniego dnia rejsu, godzina 0900
Jacht: Cyclades 39.3 lub inny 3 lub 4 – kabinowy
Terminy, Trasy, ceny: poniżej

Możliwe jest zorganizowanie rejsów w terminach innych niż podane na stronie, lub na innych jachtach, chętnych prosimy o kontakt!

Zapraszamy na rejsy morskie do Grecji!

W miesiącach maj – koniec czerwca oraz wrzesień – listopad => żeglujemy po wschodniej stronie Kanału Korynckiego. Odwiedzamy nasze ulubione miejsca, takie jak Cyklady, Zatoka Sarońska, Dodekanez, Kreta. Pływamy tutaj już od wielu, wielu lat.

Mamy bardzo duże doświadczenie nie tylko pod względem odwiedzenia fajnych portów czy kotwicowisk, zorganizowania lokalnych wycieczek, ale również pod względem penetracji najpyszniejszych tawern :-)

palce_lizacWiadomo wszak powszechnie, iż Grecy potrafią świetnie przygotować takie przysmaki jak m.in.: smażone kalmary, grillowany i smażony octopus, kalmary z sosie pomidorowym i greckim serem feta, smaożone i grillowane ryby, small fish (małe rybki), krewetki, muszle, musaka, dolmades (gołąbki z liści winogron), faszerowane pomidory i papryki, sałatka grecka, tzatziki, kolokitokeftedes, placuszki z cukinii, bakłażan, horta, suflaki, kleftiko, zapiekany ser, feta saganaki, baclava, kataifi i inne… Palce lizać! 

p1110224Pogoda w Grecji jest bardzo przewidywalna… ogólnie jest pięknie, ciepło i umiarkowanie wietrznie.

Podczas wakacyjnych miesięcy może jednak przytrafić się tutaj Meltemi, czyli silne północne wiatry. Często za mocno wieje, żeby popłynąć bezpiecznie na Cyklady. Siła wiatru, nawet na Zatoce Sarońskiej – nie schodzi poniżej 5-6°B, a na Cykladach nawet ok. 8-9°B. Zdarzają spokojne tygodnie, ale rzadko, stąd na wakacyjne miesiące – polecamy Korfu i pozostałe Wyspy Jońskie (więcej info=> tutaj).

Proponujemy rejsy tygodniowe i dwutygodniowe, rejsy rodzinne i szkoleniowe, rejsy one way => czyli np. zaokrętowanie w Atenach i wyokrętowanie na Kos, albo rejsy typowo stażowe, jak np. rejs z Malty na Kretę czy dokoła Peloponezu.

Dzięki zróżnicowanej ofercie – można zobaczyć o wiele więcej, każdy znajdzie coś dla siebie…
Grafik rejsów => patrz zakładka => Terminy,ceny..

20151104_161958Wszystkie terminy rejsów dopasowaliśmy do rozkładu lotów tanich linii lotniczych Ryanair oraz Aegean Airlines. Wymiany załóg organizujemy nie w soboty, jak większość firm czarterowych, kiedy loty są najdroższe – ale w poniedziałki i we wtorki, ew. w niedzielę, a więc tak jak proponują tanie linie.

Bezpośrednie loty do Aten możliwe są z Warszawy (Chopin i Modlin) i z Krakowa, także z Berlina i innych miast. Wszelkie wskazówki dotyczące przelotu znajdują się w naszej tabelce.

Można też zgłosić się do nas, a my pomożemy odszukać najlepsze połączenia lotnicze!

p1040911Nie jest wymagane posiadanie uprawnień żeglarskich. Kapitanami naszych rejsów są osoby doświadczone, znające akwen i łatwo nawiązujące pozytywne relacje z załogą.

Jeżeli nie znalazłeś rejsu czy terminu, który by Ciebie interesowałskonstatuj się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Jeżeli reprezentujesz grupę kilku osób lub chciałbyś wyczarterować cały jacht – również prosimy o kontakt!

Żeglowanie w Grecji ma same plusy: ciepło, słonecznie, najtańsze opłaty portowe na całym Morzu Śródziemnym (a czasami w ogóle ich brak), świetne jedzenie i do tego wszystkiego p1110090przyzwoite ceny.

Kto zaczął żeglować po Grecji – zapomina o Chorwacji. Ostatnimi laty w Chorwacji bardzo podrożało, w portach nie ma miejsca, opłaty są kosmiczne, a jedzenie drogie.

Grecja jest super! My to już wiemy od wielu lat!

Przekonaj się i Ty!

ZAPRASZAMY!


malgorzata_talar_instruktorCharakter rejsu…

Rejsy mają charakter szkoleniowy, co oznacza, że uczestnicy będą brali czynny udział w pracach związanych z obsługą jachtu oraz kambuza (kuchni). Podzielimy się na wachty, będziemy wypełniać dziennik jachtowy, nanosić pozycje na mapy, uczyć się korzystania z przyrządów na jachcie, będziemy gotować na jachcie, stawiać i zrzucać żagle, cumować, kotwiczyć i uczyć się żeglowania… – Kapitan odpowie na pytania, wytłumaczy, przeszkoli…

p1110174Będziemy żeglować zarówno w dzień, jak i w nocy. Każdy powinien doświadczyć widoku nieba pełnego gwiazd z dala od świateł miasta, zobaczyć, jak pięknie w nocy widać fosforyzujący plankton, jak statki są różnie oświetlone, jak zupełnie inaczej w nocy wchodzi się do portu…. Rewelacja!

W trakcie rejsu można zdawać na międzynarodowy patent ISSA Inshore Skipper lub ISSA Yacht Crew. Więcej info => tutaj.

Nasza Szkoła Żeglarstwa Talar Jachting jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Żeglarskich ISSA a nasi instruktorzy posiadają państwowe uprawnienia Instruktora Sportu w dziedzinie Motorowodniactwo oraz Żeglarstwo.

Kapitanami jachtów będą fachowcy, jak zawsze, osoby znające akwen, lokalne zwyczaje, żeglujące wiele lat po greckich wodach, chętnie przekazujące wiedzę i łatwo nawiązujące pozytywne relacje z załogą.

Z nami można się wiele nauczyć!

Po zakończonym rejsie – każdy uczestnik otrzyma opinię z rejsu od kapitana, z zaznaczonymi odwiedzonymi portami, przepłyniętymi godzinami na żaglach czy na silniku. Opinia taka jest honorowana przez PZŻ oraz niezbędna dla osób, które w przyszłości chcą przystępować do egzaminu na poszczególne stopnie żeglarskie.


 Jeszcze o akwenie...

 • Rejsy, które zaczynają się w Atenach
  • polecamy zwiedzić najsłynniejszy z zabytków greckiej stolicy – stojący na wzgórzu Akropol Partenon – świątynia Ateny Partenos zbudowana z białego marmuru.kassur8
 • Zatoka Sarońska, Zat. Argolidzka i w stronę na Cyklad: 
  • Epidauros z jednym z najważniejszych zabytków Grecji antycznej – teatrem antycznym z IV w p.n.e. na 14 tyś. miejsc i niesamowitą akustyką. Poza amfiteatrem – niedaleko portu jest zatopione miasto, które również można zobaczyć pływając jedynie z maską i rurką, doskonałe doznanie pływania nad ruinami sprzed tysięcy lat….
  • Hydrze pisaliśmy już wiele razy, byliśmy tam wiele razy i zamierzamy jeszcze wiele razy tam zawitać. Hydra to miejsce przyciągające wszelkie artystyczne dusze. Malowniczy port w pięknej zatoczce, kolorowe sklepiki tworzące targowisko, ciasne uliczki i strome schody między białymi ścianami, przerywanymi co jakiś czas stuletnimi bramami, jedynie słuszny transport w postaci osiołków (no poza dwoma śmieciarkami) i charakterystyczną wieżą zegarową klasztoru Panagia… – nic dziwnego, że Cohen właśnie to miejsce wybrał na swój domek letniskowy…
  • SANYO DIGITAL CAMERAPoros jest kolejnym magicznym miejscem! zobaczymy tam głównie białe domy z czerwonymi dachami i białą więżą zegarową na szczycie wzgórza, także wąski przesmyk między wyspą a lądem, którym pożeglujemy (rewelacja!) i wiele innych atrakcji (m.in. Klasztor Zoodochos Pigi – Matki Boskiej Życiodajnego Zródła, ruiny świątyni Posejdona, Diabli Wąwóz czy cytrusowy gaj Lemonodasos). Możemy wypożyczyć skutery lub kłady i zwiedzić wyspę szybciej, przyjemniej, oszczędzając siły na wieczorną wizytę w greckiej tawernie :-)Spetses – to wyspa porośnięta sosnami, ze sławnym, historycznym klasztorem Św. Mikołaja, gdzie 3 kwietnia 1821r. mieszkańcy złożyli przysięgę „wolność lub śmierć” podczas powstania o niepodległość. Również bardzo ciekawe miejsce.
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   Navplion, na samym końcu Zatoki Argolidzkiej (na Peloponezie) – to tajemnicze miasto, które w latach 1829-1834 było pierwszą stolicą nowożytnego państwa greckiego. Tam znajdziemy zamki na wzgórzu, skąd widoki są nie do opisania! Oto wspomnienia z rejsu z wizytą w Navplion => tutaj

  • Inne, również bardzo atrakcyjne miejsca Zatoki Sarońskiej i Zatoki Argolidzkiej: Perdika (na wyspie Aigina, Zat. Sarońska), Vathi (na Płw. Methana), Methana, Leonidion, Astros… można wymieniać… tu jest po prostu pięknie!
 • Wyspy Cyklady 
  • Milos – to wyspa z fantastycznymi formami skalnymi (Kleftiko!), również pochodzenia wulkanicznego, jak Santorini. To właśnie tam odnaleziono sławny posąg Wenus z Milo, której oryginał jest w Luwrze i to tam odkryliśmy tajemnicze groty, penetrowane już za każdym razem na naszych rejsach po Cykladach. Nie sposób pominąć sprytnie schowanej zatoczki Fytopotamos Bay i świetnie chronionego portu w stolicy wyspy – Adhamas,
  • Santorini (Thira) – wyspa zwana „diamentem” archipelagu Cyklad. Stanowi ona krawędz zatopionego wulkanu, którego wybuch w 3000 r. p.n.e. ukształtował wyspę. Pozostałością po wybuchu jest caldera, urwisko w kształcie półksiężyca. Mówi się o tej wyspie jako o najwspanialszym miejscu na świecie dla romantyków! Sam widok miast na górze i kolor skał, podziwiane z pokładu jachtu, którym można wpłynąć do samego środka wyspy – to ogromne wrażenie! Awpłynięcie do Santorini nocą – zapamięta każdy na całe życie! Cos niesamowitego!
  • SANYO DIGITAL CAMERAAmorgos – to górzysta wyspa z imponującymi klifami i z wyjątkowo przejrzystą wodą. To tutaj właśnie Luc Bresson kręcił swój słynny film „Wielki błękit”, a do wraku MV Olympia można bardzo blisko podpłynąć jachtem, do tego sam klimat wyspy, widoki => bajeczne miejsce!
  • inne ciekawe miejsca: Ios, Paros, Naxos, FolegandrosSerifos, Kithnos, Siros, Kos
  • słynne Mykonos i wiele innych …
 

 KOD   TERMIN  DNI TEMAT  PROPONOWANA TRASA   CENA 
MLA-GR 21.05 – 04.06.2017 13 Rejs szkoleniowo – stażowy
ONE WAY
MALTA, GRECJA (KRETA)
Malta – (Sycylia) – Kreta (Chania, GR)
tanie loty do MLA: R -WRO, GDA, KRK, POZ, W-WAW
tanie loty do Chania: R – KRK, KTW, WMI, WRO

1690 PLN
1500 PLN

+ 120 EUR
GR-A 04.06-
17.06.2017
13 Rejs szkoleniowy
/ rodzinny
ONE WAY
KRETA, CYKLADY, ATENY
Kreta (Chania) – Milos, Serifos, Kithnos –  Hydra – Poros- Ateny
tanie loty do Chania: R – WMI, WRO, KRK, KTW
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – KRK, WAW
1750 PLN
+ 150 EUR
GR-B 17.06 – 24.06.2017 7 Rejs szkoleniowy
na DZIEŃ OJCA
Zat. Sarońska, Cyklady
Ateny – Zat. Sarońska (Aigina, Epidavros, Poros) – (ew.Cyklady: Kithnos, Milos) – Hydra – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – KRK, WAW
1450 PLN
+ 100 EUR
GR-C 26.06-
10.07.2017
14 Rejs rodzinny
ONE WAY
KAN. KORYNCKI,
W-PY JOŃSKIE
Ateny – Kanał Koryncki – Zakinthos – Itaka – Kefalonia – Korfu
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
tanie loty na Korfu: R – WMI, KTW, Rzeszów, POZ, W – WAW, AE – WAW, KRK
1850 PLN
+ 160 EUR
GR-J 29.08 – 11.09.2017 13 Rejs szkoleniowy
ONE WAY
W-PY JOŃSKIE, KANAŁ KORYNCKI, ATENY
Korfu – Kefalonia – Zakinthos – Kanał Koryncki – Ateny
tanie loty na Korfu: R – WMI, KTW, Rzeszów, POZ, W – WAW, AE – WAW, KRK
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1950 PLN
+ 160 EUR
GR-K 11.09 – 19.09.2017 8 Rejs rodzinny / szkoleniowy
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – (Cyklady West) – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1450 PLN
+ 100 EUR
GR-L 19.09 – 03.10.2017 14 Rejs rodzinny / szkoleniowy
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – Cyklady – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1850 PLN
+ 160 EUR
GR-M 03.10 – 10.10.2017 7 Rejs rodzinny / szkoleniowy
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – (Cyklady West) – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1400 PLN
+ 100 EUR
GR-N 10.10 – 17.10.2017 7 Rejs rodzinny / szkoleniowy
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – (Cyklady West) – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1400 PLN
+ 100 EUR
GR-O 18.10 – 25.10.2017 7 Rejs rodzinny / szkoleniowy
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – (Cyklady West) – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1350 PLN
+ 100 EUR
GR-P 25.10 – 04.11.2017 10 Rejs rodzinny / szkoleniowy
HALOWEEN
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – Cyklady We – Ateny
tanie loty na Korfu: R – WMI, KTW, Rzeszów, POZ, W – WAW, AE – WAW, KRK
1490 PLN
+ 120 EUR
GR-Q 04.11 – 11.11.2017 7 Rejs rodzinny / szkoleniowy
Zat. SAROŃSKA, CYKLADY
Ateny – Zat. Sarońska – (Cyklady West) – Ateny
tanie loty do Aten: R – WMI, AE – WAW, KRK
1290 PLN
+ 100 EUR
Osoby zainteresowane czarterem całego jachtu ze skiperem – prosimy o KONTAKT
Osoby zainteresowane rejsami w Grecji w innych terminach czy na innych jachtach, niż te podane w tabeli – prosimy o KONTAKT
 • Legenda:
 • linie lotnicze: R tanie linie lotnicze Ryanair, W – tanie linie lotnicze Wizzair, E – tanie linie lotnicze Easy Jet, AEAegean Arlines
 • lotniska (skróty): MLA (Malta), CFU (Korfu), WRO (Wrocław), KRK (Kraków), POZ (Poznań), WAW (Warszawa Chopin), WMI (Warszawa Modlin), KTW (Katowice)

 

 • cena zawiera:
  • pobyt na jachcie w kabinie 2-osobowej
  • opiekę kapitana
  • podstawowe szkolenie żeglarskie
  • pościel
  • ponton wraz z silnikiem zaburtowym
  • ubezpieczenie NW na jachcie
 • cena nie zawiera:
  •  dojazdu
  • pomagamy w znalezieniu dogodnego transportu!
  • ubezpieczenia od kosztów leczenia za granicą na czas wyjazdu (można rezerwować u nas w biurze, jesteśmy agentem firmy Allianz, wystawiamy polisy ubezpieczeniowe – turystyczne Globtrotter)
  • składki na kaucję zwrotną po bezawaryjnym przebiegu rejsu: 30 EUR/osobę (zbierana na poczet ew. szkód powstałych z winy uczestnika)
  • sprzątania po rejsie: 80 EUR / załogę (opłata obligatoryjna)
  • własnych wydatków (wycieczki, tawerny, napoje procentowe)
 • inne uwagi:
  • składka na wyżywienie, paliwo do jachtu, opłaty portowe, gaz – zbierana jest w dniu zaokrętowania, rozliczana wspólnie z załogą (kapitan zwolniony)
   • => ok. 100 – 160 EUR /osobę dorosłą (to kwota  w EUR podana w tabeli obok ceny rejsu w PLN)
   • => dzieci poniżej 5 lat – 50% składki
  • cena za rejs dla dzieci w wieku <2 lat, śpiących w kabinie z rodzicami – gratis,
  • dzieci w wieku 2-5 lat => 65% ceny rejsu (35% zniżki)
  • dzieci w wieku 6-12 lat => 75% ceny rejsu (25% zniżki)
  • dla chętnych możliwe jest przeprowadzenie szkolenia na patent ISSA Yacht Crew => gratis w cenie rejsu
  • dla chętnych możliwe jest przeprowadzenie szkolenia na patent ISSA Inshore Skipper => 80 EUR/os.
  • egzamin i patent issa: 350 zł
 • Zaokrętowanie: pierwszego dnia rejsu, godzina 1700
 • Wyokrętowanie: ostatniego dnia rejsu, godzina 0900
 • planowane jest dopłynięcie do portu wyokrętowania wieczorem dnia poprzedzającego ostatni dzień rejsu
 • Podana trasa jest tylko prognozowana i zależy przede wszystkim od warunków atmosferycznych, panujących podczas rejsu, a także od chęci i możliwości załogi.
 • Ostateczną decyzję dot. trasy rejsu podejmuje kapitan.

gr_cyklady+saronska_mapa

Cyclades 39.3

rok produkcji 2007
producent Beneteau
kabiny/koje 3 / 6 + 2
całkowita długość 11,97  m
szerokość 3,95  m
zanurzenie 2,00 m
WC/prysznic 1 / 2
zbiornik na wodę 360 l
zbiorniki na paliwo 200 l
pow. żagli 90 m²
silnik Yanmar  40 KM

=> dzielna, sprawdzona jednostka, świetnie nadająca się na szkoleniowe czy rodzinne rejsy, doskonała dla osób pragnących szlifować swoje umiejętności żeglarskie, aby w niedalekiej przyszłości samemu wyczarterować jacht i poprowadzić rejs…

=> jacht posiada 3 dwuosobowe kabiny oraz 2 miejsca w mesie (stół w mesie jest składany, max. 8 koi),  1 WC z prysznicem z ciepłą wodą oraz prysznic na rufie, pełne wyposażenie ratunkowe, nawigacyjne, p.poż, kambuzowe (m.in. kuchenka z piekarnikiem, lodówka, sztućce, garnki, patelnie itp.) i hotelowe…

=> jacht posiada m.in. elektryczną windę kotwiczną (2015), autopilot, VHF, GPS z ploterem w kokpicie, sondę, wiatromierz, odtwarzacz CD z głośnikami na zewnątrz, składane bimini i składaną owiewkę (2015), ponton wraz z silnikiem zaburtowym, drabinkę na rufie do schodzenia do wody, pełnolistwowy grot, rolowaną genuę i genakera (żagle 2014r.), 2 koła sterowe, inwerter, przenośne ogrzewanie i inne…

Żeglowanie z dziećmi – artykuł Talar Jachting

WSPOMNIENIA Z REJSÓW Z GRECJI

 1. Pierwszy rejs morski w Grecji z 6-tygodniową Anią i 3-letnim Stasiem =>foto
 2. Majówka z dziećmi w Grecji 2015 => foto
 3. Pierwszy rejs morski 2-miesięcznego Stasia Rybickiego => video
 4. Pierwszy rejs morski 2-miesięcznego Stasia Rybickiego 14-24.11.2013 na Cyclades 50.5 => foto
 5. Rejs na Nowy Rok 2013 po greckich wyspach => foto
 6. Kurs kurs na st.j w rejsie po Cykladach i Zat. Sarońskiej, 22.09 – 06.10.2012, s/y Minos (SO 37.1) => video
 7. Rejs 04.08 – 18.08.2012, Dodekanez + Cyklady, s/y Peristera (Oceanis 473) => foto
 8. Rejs Grecja – Cyklady 21-29.07.2012 z Portugalczykami, s/y Shamrock (Oceanis 440) => foto
 9. Rejs 14-21.07.2012, na Cyclades 50.5, ekipa polsko-australijsko-holenderska => foto
 10. Rejs rodzinny z 7-miesięcznym niemowlakiem, 30.06 – 07.07.2012 na s/y Selene (Bavaria 41) => foto
 11. Rejs 23-30.06.2012 z ukraińską ekipą po Cykladach i Zat. Sarońskiej na Cyclades 50.5 => foto
 12. Kurs na sternika jacht. w rejsie po greckich wyspach, 24.09 – 08.10.2011, Oceanis 400, Oceanis 351 => video
 13. Rejs po Wyspach Jońskich 13.08 – 27.08.2011 na SO 42.1 i Dufour 454 => foto
 14. Rejs 23-30.07.2011 z Amerykanami w Grecji na s/y Iris (Bavaria 47) => foto
 15. Rejs urodzinowo – imieninowy 08.04 – 16.04.2011 po Cykladach na Cyclades 50.5 => foto
 16. Kurs na st.j w rejsie po greckich Cykladach 11-25.09.2010, s/y Selene (B41), s/y Enzo (Teliga104R) => foto
 17. Rejs z Francuzami 10.07 – 17.07.2010 na s/y Sea Walk (Cyclades 50.5) => fot. Ania
 18. Rejs z Francuzami 10.07 – 17.07.2010 na s/y Sea Walk (Cyclades 50.5) => fot. Gosia
 19. Rejs z Amerykanami 02.07 – 10.07.2010 na s/y Christiana VIII (Ocean Star 60.1) => foto
 20. Rejs z Amerykanami 02.07 – 10.07.2010 na s/y Christiana VIII (Ocean Star 60.1) => video
 21. Rejs rodzinny w Grecji, 25.06 – 03.07.2010, s/y Meridien (Sun Odyssey 43.1) => foto
 22. Rejs rodzinny w Grecji, 25.06 – 03.07.2010, s/y Meridien (Sun Odyssey 43.1) => video
 23. Żeglowanie, nurkowanie, 17.10 – 24.10.2009, s/y Caryanda (Oceanis 400) => foto
 24. Szkolenie issa, manewrowanie 10.10 – 17.10.2009. s/y Blue Bird II, s/y Shamrock (Oceanis 440) => foto
 25. Kurs na st. jacht. w rejsie po Cykladach 26.09 – 10.10.2009, s/y Jacob (So 37.1), s/y Selene (B41) => foto
 26. Kurs na st. jacht. w rejsie po Cykladach 26.09 – 10.10.2009, s/y Jacob (So 37.1), s/y Selene (B41) => video
 27. Rejs 26.09 – 03.10.2009 na s/y Meridien (Sun Odyssey 45.1) => foto
 28. Rejs przez KANAŁ KORYNCKI w Talary dwa na kat. Belize 43 => video
 29. Rejs rodzinny 29.08 – 05.09.2009 na s/y Caryanda (Oceanis 400), s/y Selene (Bavaria 41) => foto
 30. Rejs rodzinny 29.08 – 05.09.2009 na s/y Caryanda (Oceanis 400), s/y Selene (Bavaria 41) => video
 31. Rejs osób niedosłyszących z Fundacji „Echo”, 15.08 – 22.08.2009, s/y Sprider (Oceanis 440) => foto
 32. Rejs osób niedosłyszących z Fundacji „Echo”, 15.08 – 22.08.2009, s/y Sprider (Oceanis 440) => video
 33. Grecja 13-20.07.2009 – rejs grecką rodziną na s/y Princess (Bavaria 44) => video
 34. Rejs z greczynkami: „Ladies Crew only 30/30″, s/y Iris (Bavaria 47) => video
 35. Rejs Ali i Arka – kurs na st.j i podróż poślubna 06.06 – 20.06.2009, s/y Mickey (Oceanis 351) => foto
 36. Rejs 18.10 – 28.10.2008 na s/y Blue Bird II (Oceanis 440) => video
 37. Rejs przez Kanał Koryncki , 11 – 18.10.2008, s/y Iris (B47), s/y Legend IV (Olympic Sea 42) => foto
 38. Rejs przez Kanał Koryncki , 11 – 18.10.2008, s/y Iris (B47), s/y Legend IV (Olympic Sea 42) => video
 39. Rejs – Grecja 27.09 – 11.10.2008, s/y Meridien (Sun Odyssey 43.1) => foto
 40. Rejs – Grecja 27.09 – 11.10.2008, s/y Meridien (Sun Odyssey 43.1) => video
 41. Rejs w Grecji 20.09 – 04.10.2008 na s/y Thetis (Baaria 42) => foto
 42. Rejs w Grecji 16-30.08.2008 – Polska, Niemcy, Grecja na s/y Anna (Cyclades 50.5) => video
 43. Grecja 09-15.08.2008 – Hiszpanie i s/y Extasea (Alpha 51) => video
 44. Rejs ze Szwedami 19-26.07.2008 – Rodzinne żeglowanie w Grecji na s/y Mickey (Oceanis 351) => video
 45. Żeglowanie i nurkowanie pośród greckich Cyklad, 20-30.10.2007, Cyclades 50.5, Oceanis 400 => foto
 46. Cyklady na Cyklades 50.5 13-20.10.2007 => foto
 47. Rejs w Grecji 14 – 29.10.2006 na s/y Legend II i s/y Legend III (Olympic Sea 42) => foto

Warunki rezerwacji

 • należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy
 • następnie przygotowujemy umowę uczestnictwa w rejsie i wysyłamy ją
 • w ciągu 10 dni od momentu podpisania umowy należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% ceny rejsu
 • pozostała kwota płatna jest na 5 tygodni przed rozpoczęciem rejsu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Kod rejsu

Termin rejsu

Telefon

Treść wiadomości

 

 

Talar Jachting

Od lat zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem rejsów i kursów żeglarskich po morzach - na przeróżnych akwenach świata. Pomagamy w organizacji czasu wolnego pod żaglami, przeprowadzamy jachty, szkolimy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Uczymy manewrować, nawigować, pośredniczymy w czarterowaniu jachtów, doradzamy...

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

info@talar-jachting.pl

gosia@talar-jachting.pl

+48 606 715 125